mgr Iwona Stachowiak
mgr Iwona Stachowiak

Dietetyk roku

Mistrzowie Urody to plebiscyt, w którym najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci i dietetycy zostają nagrodzeni oraz wyróżnieni na podstawie głosów Klientów.

W marcu 2018 roku konkurs Mistrzowie Urody odbył się w Wielkopolsce już po raz drugi. Jeśli chodzi o kategorię dietetyk, Poznań to miasto, w którym zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W akcji wystartowało ponad 2 tysiące osób i firm z całej Wielkopolski. Rekordowa okazała się także liczba oddanych przez Państwa głosów. Ponad 200 tysięcy ocen zadecydowało o tym, kto otrzyma tytuł najlepszych z najlepszych. Z prawdziwą radością mam przyjemność ogłosić, że w kategorii dietetyk, dietetyk sportowy wygrałam dwa etapy – etap regionalny (Dietetyk Roku w regionie poznańskim) oraz etap wojewódzki (Dietetyk Roku w Wielkopolsce). W sumie uzyskałam ponad 2.5 tysiąca głosów, za które serdecznie dziękuję.

Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce podczas największych w Polsce targów kosmetycznych Look&Beauty Vision, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Każda pozytywna opinia jest dla mnie dowodem na to, że praca jako dietetyk przynosi ogromne rezultaty oraz spełnia Państwa oczekiwania w 100%. I co najważniejsze – to właśnie każdy oddany głos jest najlepszą motywacją, dzięki której wykonuję swoją pracę nie tylko rzetelnie, ale także z ogromną przyjemnością i pozytywnym nastawieniem do każdej osoby, która zgłasza się do mnie z prośbą o pomoc.

dietetyk Poznań

W kategorii dietetyk Śrem i Poznań to miasta, w których oceniający najchętniej oddawali swoje głosy. Z całego serca dziękuję za wszystkie pozytywne opinie i serdecznie zapraszam do współpracy oraz kontaktu.

 

dietetyk kliniczny Poznań

Wspólnie osiągamy sukcesy!
Beata |(27 lat)

Mój cel: 15 kg mniej - osiągnięty

Polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć, ale nie mogą znieść drakońskich diet. Posiłki układane przez Panią Iwonę są smaczne, szybkie w przygotowaniu i daleko im od głodówkowych porcji. Co najważniejsze moja dieta jest skomponowana z produktów ogólnodostępnych, w normalnych cenach. Jem to co lubię, nie czuję się głodna i chudnę. Gorąco polecam!

Andrzej |(49 lat)

Mój cel: 19 kg mniej - osiągnięty

Dieta ułożona przez panią Iwonę złamała stereotyp typowej diety. Nie musiałem jeść sałaty i styropianowych chlebków, żeby schudnąć. Posiłki były normalne. Czasami byłem nawet przejedzony. 3 miesiące na diecie całkowicie zmieniły moje podejście do odżywiania. Teraz nie chcę nawet myśleć o powrocie do starych nawyków. Czuję się lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Katarzyna |(29 lat)

Mój cel: zniwelowanie dolegliwości

Pomimo świadomości na temat zasad zdrowego odżywiania i prób stosowania ich w praktyce, ciągle borykałam się z nieprzyjemnymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego. Dieta ułożona przez Panią Iwonę sprawiła, że moje dolegliwości minęły, a ja mogę teraz w pełni cieszyć się życiem.

Dawid |(18 lat)

Mój cel: 24 kg mniej - osiągnięty

Nie sądziłem, że gubienie kilogramów może być tak proste. Jak każdy miałem momenty słabości, ale przez cały czas odchudzania mogłem liczyć na wsparcie ze strony Pani Iwony. Udało mi się schudnąć 24kg i jestem z siebie niezmiernie dumny. Posiłki z jadłospisów były szybkie w przygotowaniu i bardzo smaczne. Wcześniej nie przypuszczałem, że na diecie będę mógł jeść takie dobre rzeczy. Polecam.

Kamila |(30 lat)

Mój cel: rozbudowa tkanki mięsniowej - osiągnięty

Najlepsza dietetyczka u jakiej byłam :) Nad moją dietą musiała się sporo napracować, z racji mojego sportowego trybu życia i zróżnicowanych godzin pracy. Ale ustaliła mi jadłospis i kaloryczność idealną do tego, aby osiągnąć zamierzony przeze mnie efekt. Innym dietetykom wcześniej się to niestety nie udało. BRAWO!!! Dziękuję i polecam.

Marianna |(67 lat)

Mój cel: 8 kg mniej - osiągnięty

Myślałam, że w moim wieku odchudzanie jest już niemożliwe. Jednak myliłam się, bo za pomocą jadłospisu ułożonego przez panią Iwonę udało mi się stracić 8 kilogramów. Teraz czuję się o wiele lepiej i mam niższy poziom cukru we krwi. Jestem bardzo zadowolona.

Paweł |(44 lata)

Mój cel: 10 kg mniej - osiągnięty

Lata pracy w korporacji i nieregularnie jedzone posiłki poskutkowały u mnie sporą nadwagą. Z ciekawości wybrałem się na konsultację dietetyczną. Po 3 miesiącach stosowania diety miałem prawie 9,5 kg mniej. Jestem bardzo zadowolony z przygotowanych jadłospisów i wzajemnej współpracy.

Razem wszystko jest łatwiejsze!

Zobacz sukcesy moich pacjentów » Umów się »

Skontaktuj się ze mną!

tel. 661 288 074

kontakt@poradnia-stachowiak.pl

dietetyk Iwona Stachowiak
dietetyk Iwona Stachowiak

Dyplomowany dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy i psychodietetyk

 

 

zamknij