mgr Iwona Stachowiak
mgr Iwona Stachowiak

Przebieg konsultacji

 

 

 WIZYTA OSOBISTA W GABINECIE

 

Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj około 1 godziny. W tym czasie wykonam analizę składu ciała analizatorem In Body 120 wraz z omówieniem wyników. Dzięki analizie będę mogła poznać zawartość m.in. tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w Twoim organizmie oraz Twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne. Przeprowadzę również wywiad zdrowotny, który umożliwi mi poznanie dolegliwości i chorób, z którymi się zmagasz oraz listy leków i suplementów, które przyjmujesz. Następnie przeprowadzę wywiad żywieniowy, podczas którego przeanalizujemy dokładnie Twoje nawyki żywieniowe oraz preferencje smakowe. Chciałabym uzyskać informacje na temat żywności, za którą nie przepadasz oraz informacje dotyczące produktów i potraw ulubionych, z których ciężko Ci będzie zrezygnować w trakcie stosowania diety. Wszystkie uzyskane na pierwszej wizycie informacje umożliwią mi przygotowanie jak najbardziej optymalnego jadłospisu/zaleceń, z uwzględnieniem Twoich indywidualnych preferencji żywieniowych oraz obecnego stanu zdrowia. Następnie wspólnie ustalimy cele, do których będziemy systematycznie dążyć w trakcie trwania diety.

 

 

KONSULTACJA ON-LINE

 

Pierwsza konsultacja trwa zazwyczaj około 45 - 60 minut. Konsultacja jest przeprowadzana w formie tradycyjnej rozmowy telefonicznej lub komputerowej wideorozmowy. Podczas rozmowy przeprowadzę wywiad zdrowotny, który umożliwi mi poznanie dolegliwości i chorób, z którymi się zmagasz oraz listy leków i suplementów, które przyjmujesz. Następnie przeprowadzę wywiad żywieniowy, podczas którego przeanalizujemy dokładnie Twój harmonogram spożywania posiłków, nawyki żywieniowe oraz preferencje smakowe. Chciałabym uzyskać informacje na temat żywności, za którą nie przepadasz oraz informacje dotyczące produktów i potraw ulubionych, z których ciężko Ci będzie zrezygnować w trakcie stosowania diety. Wszystkie uzyskane podczas konsultacji informacje umożliwią mi przygotowanie jak najbardziej optymalnego jadłospisu/zaleceń, z uwzględnieniem Twoich indywidualnych preferencji żywieniowych oraz obecnego stanu zdrowia. Następnie wspólnie ustalimy cele, do których będziemy systematycznie dążyć w trakcie trwania diety.

 

 


 

  

 UWAGA !!!

 

Naszą wzajemną współpracę z całą pewnością ułatwi Twoje wcześniejsze przygotowanie się do pierwszej konsultacji:

 

  • Jeżeli posiadasz - warto przygotować aktualne wyniki badań (powinny być wykonane maksymalnie do 3 miesięcy wstecz) - morfologię krwi, poziom cholesterolu, poziom glukozy lub badania związane z jednostką chorobową, dla której ma zostać ułożona dieta. 
  • Przygotuj listę przyjmowanych leków – niektóre produkty spożywcze wchodzą w niebezpieczne interakcje z pewnymi lekami i wówczas nie należy ich uwzględniać w jadłospisie.

 

 


   

 

Na podstawie wszystkich uzyskanych informacji przygotuję dla Ciebie plan żywieniowy.

Jadłospisy opracowuję INDYWIDUALNIE dla każdej osoby.

 

 Nie daję podczas pierwszej konsultacji gotowych jadłospisów, masowo opracowanych i takich samych dla wszystkich osób, które się zgłaszają z prośbą o pomoc.

 

  


 

 

Problemy wszystkich osób traktuję z należnym szacunkiem oraz dyskrecją.

Staram się zapewnić motywację do działania i wsparcie podczas całego okresu stosowania diety.

 Każdy klient może liczyć na moją pomoc, a także kontakt mailowy, telefoniczny oraz SMS-owy.

 


Czas oczekiwania na jadłospis wynosi od 4 do 7 dni roboczych.

Podczas wizyty ustalamy konkretną datę, do której jadłospis będzie wysłany.

 

 

 

Wspólnie osiągamy sukcesy!
Dawid |(18 lat)

Mój cel: 24 kg mniej - osiągnięty

Nie sądziłem, że gubienie kilogramów może być tak proste. Jak każdy miałem momenty słabości, ale przez cały czas odchudzania mogłem liczyć na wsparcie ze strony Pani Iwony. Udało mi się schudnąć 24kg i jestem z siebie niezmiernie dumny. Posiłki z jadłospisów były szybkie w przygotowaniu i bardzo smaczne. Wcześniej nie przypuszczałem, że na diecie będę mógł jeść takie dobre rzeczy. Polecam.

Paweł |(44 lata)

Mój cel: 10 kg mniej - osiągnięty

Lata pracy w korporacji i nieregularnie jedzone posiłki poskutkowały u mnie sporą nadwagą. Z ciekawości wybrałem się na konsultację dietetyczną. Po 3 miesiącach stosowania diety miałem prawie 9,5 kg mniej. Jestem bardzo zadowolony z przygotowanych jadłospisów i wzajemnej współpracy.

Katarzyna |(29 lat)

Mój cel: zniwelowanie dolegliwości

Pomimo świadomości na temat zasad zdrowego odżywiania i prób stosowania ich w praktyce, ciągle borykałam się z nieprzyjemnymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego. Dieta ułożona przez Panią Iwonę sprawiła, że moje dolegliwości minęły, a ja mogę teraz w pełni cieszyć się życiem.

Andrzej |(49 lat)

Mój cel: 19 kg mniej - osiągnięty

Dieta ułożona przez panią Iwonę złamała stereotyp typowej diety. Nie musiałem jeść sałaty i styropianowych chlebków, żeby schudnąć. Posiłki były normalne. Czasami byłem nawet przejedzony. 3 miesiące na diecie całkowicie zmieniły moje podejście do odżywiania. Teraz nie chcę nawet myśleć o powrocie do starych nawyków. Czuję się lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Kamila |(30 lat)

Mój cel: rozbudowa tkanki mięsniowej - osiągnięty

Najlepsza dietetyczka u jakiej byłam :) Nad moją dietą musiała się sporo napracować, z racji mojego sportowego trybu życia i zróżnicowanych godzin pracy. Ale ustaliła mi jadłospis i kaloryczność idealną do tego, aby osiągnąć zamierzony przeze mnie efekt. Innym dietetykom wcześniej się to niestety nie udało. BRAWO!!! Dziękuję i polecam.

Marianna |(67 lat)

Mój cel: 8 kg mniej - osiągnięty

Myślałam, że w moim wieku odchudzanie jest już niemożliwe. Jednak myliłam się, bo za pomocą jadłospisu ułożonego przez panią Iwonę udało mi się stracić 8 kilogramów. Teraz czuję się o wiele lepiej i mam niższy poziom cukru we krwi. Jestem bardzo zadowolona.

Beata |(27 lat)

Mój cel: 15 kg mniej - osiągnięty

Polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć, ale nie mogą znieść drakońskich diet. Posiłki układane przez Panią Iwonę są smaczne, szybkie w przygotowaniu i daleko im od głodówkowych porcji. Co najważniejsze moja dieta jest skomponowana z produktów ogólnodostępnych, w normalnych cenach. Jem to co lubię, nie czuję się głodna i chudnę. Gorąco polecam!

Razem wszystko jest łatwiejsze!

Zobacz sukcesy moich pacjentów » Umów się »

Skontaktuj się ze mną!

tel. 661 288 074

kontakt@poradnia-stachowiak.pl

dietetyk Iwona Stachowiak
dietetyk Iwona Stachowiak

Dyplomowany dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy i psychodietetyk

 

 

zamknij